PINARA “DE VERSCHOLEN STAD”

0
Prijs
Vanaf€115
Prijs
Vanaf€115
Boek nu
Aanvraagformulier
Voornaam en achternaam*
E-mail*
Uw aanvraag*
* Ik ben het eens met Algemene Voorwaarden en Privacybeleid.
Ga akkoord met alle voorwaarden voordat u doorgaat naar de volgende stap.
* Selecteer alle verplichte velden om door te gaan naar de volgende stap.

Doorgaan met boeken

Opslaan in verlanglijstje

Om een item aan je verlanglijstje toe te voegen, heb je een account nodig.

3862

Waarom Destination Turkey?

  • De meest complete website
  • Bijzondere excursies
  • Beste prijs en kwaliteitverhouding
  • Gratis annuleren tot 24 uur
Heb je een vraag?

Stel je vraag direct via WhatsApp!

We reageren zo snel mogelijk op werkdagen tussen 10.00 en 16.00 uur.

Of wil je meer informatie? Stuur ons gerust een bericht via het contactformulier!
Duur: 7.5 uur
Beschikbaar : Jan - Dec
Lycische Kust (DLM)
Pinara bij Fethiye
Min. leeftijd : 12+
Max. personen: 14
Details

PINARA – DE VERSCHOLEN STAD

Tijdens deze culturele dagexcursie bezoekt u de archeologische overblijfselen van het oude Pinara dat prachtig gelegen is in een bergachtige omgeving: exclusief door Yavuz Ataç samengesteld.

Vertrek en terugkeer

U wordt bij de receptie van uw hotel of op het vliegveld/busstation opgehaald en weer teruggebracht.

Inbegrepen

  • Transfer van en naar je hotel of op het vliegveld/busstation v.v.
  • Lunch
  • Entreegelden
  • Engels- of Nederlandstalige reisleiding

Niet inbegrepen

  • Drankjes tijdens de lunch
  • Fooien (optioneel)

Extra informatie

  • U ontvangt op het moment van boeken een bevestiging, tenzij u 7 dagen vóór de dag van de reis boekt. In dit geval ontvangt u (afhankelijk van beschikbaarheid) zo snel mogelijk een bevestiging.
  • Annuleer minimaal 24 uur vóór de startdatum van de activiteit voor een volledige restitutie.
Programma

PINARA – DE VERSCHOLEN STAD

Tijdens deze culturele dagexcursie bezoekt u de archeologische overblijfselen van het oude Pinara dat prachtig gelegen is in een bergachtige omgeving.

In de Xanthos vallei, vlakbij het dorp Minare liggen de indrukwekkende resten van de Lycische stad Pinara. De stad zou gesticht zijn door kolonisten uit Xanthos. Vanwege de moeilijke bereikbaarheid en haar verscholen ligging bleef Pinara lange tijd onontdekt. De rotswanden zijn dichtbebost en op de open plekken zien we talloze monumentale graven in de rotsen uitgehakt. De mooiste ervan is zogenaamde Koningsgraf. Het in de 5e eeuw voor Chr. gestichte Pinara was één van de drie hoofdsteden en één van de zes belangrijkste van de Lycische federatie. We bewonderen de resten van een amfitheater, een acropolis en de oude stadsmuren. Door de mooie ligging heeft u vanaf Pinara ook een prachtig uitzicht over de omgeving.

s Middags lunchen we in een restaurant waar specialiteiten uit de veelzijdige Egeïsche keuken worden geserveerd.

Wist u dat….
De Lycische held van de Trojaanse oorlog, Pandarus, een inwoner was van de stad Pinara?

• €115 per persoon – bij groepen vanaf 4 personen.

Wilt u met familie, een groep vrienden of collega’s deze excursie met een Nederlandstalige gids maken? Dan kunt u hiervoor een offerte aanvragen met vermelding van de volgende gegevens: het aantal personen, de gewenste datum en uw contactgegevens.

Dit programma is samengesteld door Yavuz Ataç
© Destination Turkey

Kaart

Foto's
1 Bezoekers zijn deze tour op dit moment aan het bekijken!