8-DAAGSE BLUE CRUISE: TURKSE WESTKUST & KOS

0
Prijs
Vanaf€399
Prijs
Vanaf€399
Naam*
E-mail*
Uw aanvraag*
Zet op verlanglijstje

Voor het aanmaken van een verlanglijstje is een account vereist

5501

Waarom Destination Turkey?

  • Bijzondere excursies
  • De meest complete website
  • Beste prijs en kwaliteitverhouding
  • Je kunt de meeste excursies tot 24 uur voordat ze beginnen gratis annuleren
  • Alle reisprogramma's worden uitgevoerd door gecertificeerde lokale reisagenten. Volledig erkend door het Turkse ministerie van Cultuur en Toerisme en lid van TURSAB (Vereniging van Turkse reisbureaus).


Heb je een vraag?

Heb je een vraag of wil je meer informatie? Neem dan contact met ons op.

024.3557072

contact@destinationturkey.nl



Booking.com

8-daagse Blue Cruise
Mei - Okt
Egeïsche Kust (BJV)
Bodrum
Min leeftijd : 12+
Max aantal deelnemers: 34
Details

8-DAAGSE BLUE CRUISE: TURKSE WESTKUST & KOS (VANAF BODRUM)

Wilt u uw zonnige vakantie op een andere manier beleven? Breng uw vakantie dan door op een klassiek, traditioneel houten jacht! Regelmatig legt de boot aan in schitterende baaien waar u voldoende de tijd heeft om heerlijk te luieren en te zonnen of een duik te nemen in het prachtige heldere zeewater. Ook heeft u mogelijkheden om excursies aan land te maken. U overnacht aan boord en de kok bereid iedere dag, drie heerlijke maaltijden, zodat u uitgebreid kennismaakt met de Turkse keuken.

De Gulet-boote beschikken over standaard hutten met een 2-persoonsbed, douche en toilet. Bedlinnen, bad- en handdoeken zijn aanwezig. Verder beschikken de boten over een zonnedek, een gezellige kajuit met bar en keuken met koelkast. De bemanning bestaat uit een ervaren kapitein, een kok en een scheepsjongen, die hun best zullen doen u in eenvoudig Engels alles duidelijk te maken.

De verzorging aan boord is op basis van volpension. Frisdranken en alcoholische dranken zijn tegen betaling verkrijgbaar. Er wordt op de motor gevaren. De route die gevaren wordt, zijn soms afhankelijk van de omstandigheden ter plaatse (wind en stroming). Veranderingen in het programma zijn dus mogelijk, de kapitein beslist hierover.

Bij een minimum deelname vanaf 16 personen kunnen de Gulet-boote speciaal voor uw gecharterd worden en anders is het een internationaal gezelschap.

Je wordt bij de receptie van je hotel of op het vliegveld/busstation opgehaald en na afloop van de blue cruise weer teruggebracht.

Vertrek perioden:21.05 t/m 08.10

Vertrek en terugkeer

Je wordt bij de receptie van je hotel of op het vliegveld/busstation opgehaald en na afloop van de blue cruise weer teruggebracht.

Inbegrepen

  • Transfer van en naar je hotel of vliegveld/busstation v.v.
  • Engelstalige begeleiding tijdens de Blue Cruise
  • Ontbijt, lunch en diner

Niet inbegrepen

  • Vlucht of busreis naar Bodrum
  • Drankjes
  • Fooien (optioneel)

Extra informatie

  • U ontvangt op het moment van boeken een bevestiging, tenzij u 14 dagen vóór de dag van de reis boekt. In dit geval ontvangt u (afhankelijk van beschikbaarheid) zo snel mogelijk een bevestiging.
  • Annuleer minimaal 7 dagen vóór de startdatum van de activiteit voor een volledige restitutie.
Programma

Dag 1Aankomst

Na aankomst op de luchthaven volgt de transfer naar de haven van Bodrum. Als iedereen aan boord is maakt u onder het genot van een welkomstdrankje kennis met uw bemanning en reisgenoten. Afhankelijk van de tijd van aankomst kunt u na het diner aan boord de stad Bodrum ontdekken.

Dag 2Kos

Vandaag zetten we, na het ontbijt, koers naar het Griekse eiland Kos. Kos is de grootste van 12 eilanden die ook wel bekend staan als de Dodecanese eilanden. Op dit eiland bevindt zich Esclepion, de geboorteplaats van de beroemde geneeskundige Hippocrates uit de Griekse Oudheid. In de Griekse oudheid kwamen bewoners van de Middellandse zeekust hier om hun gezondheidsproblemen te laten verhelpen. Het gebied heeft een mild klimaat en een vruchtbare bodem. Op Kos zijn de sporen van het rijke verleden van het eiland nog overal aanwezig, zo is er onder andere een boom van 560 jaar oud en een fontein van 211 jaar oud te vinden. In de nabijheid van de haven van Kos bevindt zich het Lambi strand, waar u de gelegenheid krijgt om te zwemmen. ’s Avonds kunt u ervoor kiezen om het bruisende nachtleven van het eiland te ontdekken. De straat Nafklirou, vol met gezellige bars, is hiervoor uiterst geschikt.

Dag 3Pserimos-Leros

We varen vandaag vroeg in de ochtend naar het eiland Pserimos, waar we ontbijten en gezwommen kan worden. Vervolgens varen we naar het prachtige eiland Leros, dat u per fiets of te voet kunt verkennen. Leros is een groen eiland met hoge bergen, veel kleine dorpjes en mooie baaien. Na een pauze in Xerakamps, waar gezwommen kan worden, varen we naar de haven van Lakki of Agia Marina. Hierna kunt u een bezoek brengen aan de stad Platanos, de belangrijkste stad van het eiland Leros. Platanos is een stad vol smalle steegjes, trappen en prachtige bloementuinen. Ook het kasteel van Leros is zeker een bezoek waard. Om hier te komen moeten 300 treden worden beklommen, maar die moeite wordt zeker beloond!

Dag 4Patmos

Vroeg in de ochtend zetten we koers richting het eiland Patmos. Dit kleine eiland behoort tot een van de bekendste van de Dodecanese eilanden. Patmos wordt ook weleens het Egeïsche Jeruzalem genoemd. Deze naam dankt het eiland aan Sint John, die hier zijn visioen kreeg dat hem inspireerde tot het schrijven van de Apocalyps. In de hoofdstad Chora is een klooster dat naar hem is vernoemd. Volgens de legende was Patmos een cadeau van de oppergod Zeus aan zijn dochter Artemis, de godin van de jacht. Het Sint Johnklooster is gebouwd op de plek waar ooit haar tempel was. We maken een stop in de baai van Patmos om te kunnen zwemmen, waarnaar een wandeling gemaakt kan worden door het kloosterdom. We overnachten in de haven van Patmos.

Dag 5Lipsi

De reis gaat verder richting het eiland Lipsi. Lipsi wordt omgeven door vele kleine eilandjes, waartussen we een stop maken om te kunnen zwemmen. Lipsi staat bekend om zijn mooie zandstranden, zoals Platis en Giolos met het kristalheldere water. In de hoofdstad, met zijn mooie witte huizen en grote plein, zijn talloze cafés, restaurants en tavernas te vinden. Ook de Catapanaghia kerk, die stamt uit 770 na Chr. is zeker een bezoek waard, evenals de Panopanaghia kerk uit 1500 na Chr.

Dag 6Kalimnos

In de prachtige baai van het eiland Kalimnos maken we een stop om te kunnen genieten van een verfrissende duik in het water. Daarna varen we door na de haven van de hoofdstad Pothia. Op het eiland zijn nog sporen te zien van het duiken naar sponzen, jarenlang de belangrijkste inkomensbron voor de eilandbewoners. Kalimnos beschikt over vele mooie stranden zoals Massouri, Mirties en Vlyhadia.

Dag 7Akvaryum-Bodrum

Vandaag varen we terug richting Turkije. Onderweg stoppen we bij de mooie wateren van Akvaryam om nog even te kunnen zwemmen. Daarna gaan we terug naar ons beginpunt, de gezellige stad Bodrum. Diner en overnachting in de haven van Bodrum.

Dag 8terugreis of verlenging

Transfer naar je hotel in Bodrum of naar de luchthaven/busstation.

Prijs vanaf € 399,-
Minimum deelname: 2 personen.
We vermelden een vanaf prijs omdat de prijzen per perioden verschillen!

Wilt u met familie, een groep vrienden of collega’s deze Blue Cruise maken? Dan kunt u hiervoor een offerte aanvragen met vermelding van de volgende gegevens: het aantal personen, de gewenste datum en uw contactgegevens.

Dit programma is samengesteld door Yavuz Ataç
© Destination Turkey

Kaart

Foto's
1 bezoekers bekijken deze excursie nu!